Вебінар "Інтерв'ю" від відділення економіки для учасників підліткового клубу "Від мрії до дії"

Вебінар "Інтерв'ю" від відділення економіки для учасників підліткового клубу "Від мрії до дії" Відбувся інклюзивний вебінар на тему "Інтерв'ю" для учасників підліткового клубу "Від мрії до дії", створеного в рамках співробітництва соціального проєкту "Особливі" та відділення економіки Київської МАН.

Модератором заходу виступила Кагляк Олена Володимирівна, методистка відділення, тренерка та райтерка з економічної освіти Національної Ради з економічної освіти США. Підлітки з інвалідністю та їх батьки розширили власні уявлення про сутність інтерв'ю, його види, значення, актуальність, сфери використання, основних учасників та секрети успішного проведення. Вони переглянули інтерв'ю з відомими  особистостями та лідерами Ілоном Маском та Ніком Вуйчичем, а також продемонстрували одне одному власні креативні відеоінтерв'ю, створені у різних сучасних форматах та техніках, зокрема, анімації, пікселяції тощо. Враховуючи особливості цільової аудиторії заходу, під час окремих представлених учасниками інтерв'ю не було сказано жодного слова, використовувалися написи, тексти, фото, відео з особистих архівів, коментарі членів родини, що розширило наші уявлення про комунікаційні можливості.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі з учасниками підліткового клубу "Від мрії до дії" на тему "Бізнес твоєї мрії", яка запланована на 1 жовтня 2022 року.

Версія для друку Опубликовано: 29 Вересня 2022
Поділитись: