Увага! Секція "Smart-технології, мікроконтролери та роботизовані системи" відділення Технічних наук Київської МАН розпочинає свою роботу із 1 жовтня 2021 року.

Увага! Секція "Smart-технології, мікроконтролери та роботизовані системи" відділення Технічних наук Київської МАН розпочинає свою роботу із 1 жовтня 2021 року. Секція "Smart-технології, мікроконтролери та роботизовані системи" відділення Технічних наук Київської МАН розпочинає свою роботу із 1 жовтня 2021 року. Чекайте на розклад.

Ця секція створена у 2020 році на базі Факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського й занурює учнів в пласт науки і техніки, присвячений вивченню, створенню та експлуатації машин і систем з комп’ютерним управлінням, базується на знаннях в галузі механіки, електроніки та мікропроцесорної техніки, інформатики й комп’ютерного управління рухом машин і механізмів.

Керівниця секції - Ганна Володимирівна Сарибога, старша викладачка кафедри Електронних пристроїв та систем Факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського, керівниця Навчально-наукового Центру "Noosphere Engineering School KPI". Контакти у розділі Відділення Технічних наук.

Версія для друку Опубликовано: 24 Вересня 2021
Поділитись: