Утеплюємось! Частина третя

Утеплюємось! Частина третя Якщо ви уважно слідкували за нашими новинами, тоді ви вже знаєте, що наше Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН в рамках проєкту «ЕКОкрок» провело низку заходів під загальною назвою «Утеплюємось!».

Частина третя. Дослідницька

Осінь крокує повним ходом, вже не за горами зима. Цього року викликом для нас стають відключення електроенергії та погане опалювання домівок. Що ж робити аби максимально убезпечити себе від холодів та зберегти здоров’я собі та рідним?

Що можна утеплити у домі або у квартирі?

  • Чи знали Ви, що пластикові вікна мають два режими: зимовий та літній, і за допомогою якої чарівної деталі вони перемикаються?
  • Як легко утеплити підлогу?
  • Як з підручних засобів зробити міні обігрівач?

Вихованці нашого відділення Давід Мельник, учень 10-го класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» та Анастасія Костенко, учениця 9-го класу ліцею № 227 ім. М. Громова м. Києва склали короткий путівник можливих варіантів утеплення ваших осель.


А що для цього робите ви?

Пишіть свої варіанти під цим постом у коментарях офіційної сторінки відділення у Facebook https://www.facebook.com/kiev.ecology!

Надсилайте ваші фото або будь-яку інформацію з Інтернету, яку ми ще не розглянули. Коли у нас назбираються ваші варіанти, ми зробимо додаткову збірку і розмістимо на нашій сторінці. Отже, досліджуємо разом!

Переможемо зиму РАЗОМ!

 

Версія для друку Опубликовано: 11 Листопада 2022
Поділитись: