Успішний початок нового навчального року

Успішний початок нового навчального року На урочистостях з нагоди початку нового навчального року у СЗОШ І – ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса завідувач відділення наук про Землю І.Г. Савчук вручив медаль і диплом третього ступеня учасниці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проєктів МАН України у секції геологія, геохімія та мінералогія учениці 11-А класу М.В. Буряк та грамоту Департаменту освіти та науки КМДА та МАН України вчительці географії Н.Б. Кисельовій.

У цей знаменний для всіх учнів цієї школи день, коли святкується 50-річчя від її заснування, було приємно відзначено вагомий здобуток учениці та її вчительки, які наполегливо працюючи спільно з керівником секції геологія, геохімія та мінералогія відділення наук про Землю В.В. Сукачем успішно розвивають позашкільну освіту у творчій атмосфері співпраці між наукою академічною і наукою учнівською.

Велика педагогічна майстерність Наталії Борисівни Кисельової, її вміння підтримати зацікавленість учнів на уроках географії та надати їм всебічну підтримку при написанні манівської роботи дозволяє кожному учню школи № 206 розкрити свої таланти. Талановитий педагог успішно впроваджує компетентнісний підхід у навчальний процес, під час викладання географії сприяє становленню майбутніх відповідальних громадян України. Її уроки побудовані на принципах Нової української школи, в основі якої лежить дитиноцентризм. Саме віддаючи дітям всю доброту свого серця, не шкодуючи власного часу та зусиль, вона творчо працює з учнями у рамках їх роботи над першими власними науковими проєктами. Найкращі учні талановитого педагога успішно продовжують навчання на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наприклад колишній вихованець секції географії та ландшафтознавства Єгор Кучерявенко є одним із лідерів за успішністю серед студентів ІІ курсу провідного ВНЗ України.

Багаторічна плідна робота Н.Б. Кисельової з учнями у позашкіллі дозволила кожному з них спробувати себе у підготовці та написанні наукових шкільних проєктів у КМАН. Учні з радістю беруть участь у заходах, які організовує відділення наук про Землю КПНЗ “КМАН учнівської молоді”, відкриваючи для себе захопливий світ географії й геології під час занять у різних секціях, відвідуючи цікаві лекції та екскурсії.

Побажаємо в ювілей рік педагогічному колективу та учням школи № 206 імені Леся Курбаса нових успіхів в освітньому процесі та у підготовці нових переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проєктів!!!

З привітанням до всіх учнів столиці України з нагоди свята початку нового навчального року звертається вихованка секції геологія, геохімія та мінералогія Марія Буряк – учениця 11-А класу школи № 206.

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Вересня 2021
Поділитись: