Урочистості та нагородження у День Знань

Урочистості та нагородження у День Знань Урочисто розпочався новий навчальний рік у партнера відділення філософії та суспільствознавства спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 міста Києва.

Традиційно перший день осені дає початок нового етапу в житті школярів. Первачки стають повноправними членами великої шкільної родини, одинадцятикласники виходять на фінішну пряму. Але, безперечно, для всієї освітянської спільноти це час відкриттів, здобутків та нових освітніх траєкторій.

Тим приємнішою була почесна місія Тетяни КОТ, завідувачки відділення філософії та суспільствознавства, яка вручила Подяки Київської МАН активним учасникам, талановитим вихованцям, креативним та творчим учням 10-го та 11-го класу СШ № 269.

Впродовж 2020-2021 навчального року, разом з педагогічним керівником, вчителькою історії Світланою ТРЕМТІЙ, вони брали участь у круглих столах та воркшопах, конференціях та дослідницьких пошуках, масштабних проєктах Київської МАН.

Колектив відділення філософії та суспільствознавства приєднується до привітань з нагоди Свята та бажає нових яскравих відкриттів, наполегливого освітнього поступу, жаги до знань та позитивних емоцій. А педагогам та колегам-освітянам професійного задоволення, щедрої продуктивної співпраці та барвистих творчих здобутків!

Тож, починаємо!

Детальніше про захід.

Версія для друку Опубликовано: 03 Вересня 2021
Поділитись: