Юний економіст - учасник Всеукраїнського онлайн конкурсу есе "Мій парламент за права дитини"

Юний економіст - учасник Всеукраїнського онлайн конкурсу есе "Мій парламент за права дитини" Один з найменших вихованців відділення економіки, учень 2-го класу НВК# 157 Валерій Кагляк одержав подяку та пам'ятні подарунки за участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі есе "Мій парламент за права дитини", який відбувся у листопаді.

Організаторами заходу виступили підкомітет у справах сім'ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно з Освітнім центром Верховної Ради. Ініціатива була присвячена річниці Прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчю її ратифікації Верховною Радою в Україні. 

Участь у конкурсі взяли 180 дітей з усієї України віком від 6 до 18 років. В есе обсягом до 1500 слів, яке мало розпочинатись зі слів "Я маю право/ У мене є право...",  вони поділилися власними думками щодо реалізації їхніх прав. Ці роботи були опубліковані у  соціальній мережі Фейсбук.

Пишаємось, що наші маленькі науковці беруть участь в таких соціально  важливих заходах та мають активну громадську позицію.

 

Версія для друку Опубликовано: 10 Січня 2022
Поділитись: