Юні економісти відвідали Перший державний «Музей науки» МАН України

Юні економісти відвідали Перший державний «Музей науки» МАН України Змістовно та творчо юні науковці проводять зимові канікули! 29 грудня, напередодні Новорічних свят, 10 вихованців відділення економіки віком від 6 до 17 років одержали унікальну можливість безкоштовно відвідати Перший державний «Музей науки» МАН України на території ВДНГ.

Цікава екскурсія та вільне дослідження простору Музею у рамках проєкту «Економісти без меж» тривали близько 2-х годин. Учні вивчали найважливіші наукові здобутки людства та зробили для себе багато нових незабутніх міждисциплінарних відкриттів. Вони каталися на велосипеді з квадратними колесами, вирушили у космічну подорож, побачили двометрову голограму та багато кілограмовий кристал, правильно розклали внутрішні органи людини, керували роборукою, потрапили всередину гігантської мушлі та дзеркального тунелю, створили веселку, вивчали емоції людини, акустику, оптику, дивну матерію та великі винаходи у відповідних зонах.

Молоді дослідники отримали багато вражень від відвідання Першого державного «Музею науки» МАН України  й планують ще не раз повернутись туди, щоб розширити власний кругозір та наукові горизонти.

Версія для друку Опубликовано: 04 Січня 2022
Поділитись: