Юні економісти – герої благодійної рекламної кампанії “Враження на дотик” від Музею в темряві «Третя після опівночі»/ 03:00

Юні економісти – герої благодійної рекламної кампанії “Враження на дотик” від Музею в темряві «Третя після опівночі»/ 03:00 29 жовтня найменші вихованці відділення економіки з особливими освітніми потребами, учасники проєкту “Економісти без меж”, разом зі своїми мамами безплатно відвідали унікальний інклюзивний захід у Музеї в темряві “Третя після опівночі”/ 03:00.

Це перший і єдиний в Україні музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві у супроводі незрячих гідів. Це чудова нагода дізнатися більше про можливості людського організму в екстремальних ситуаціях, а також про те, як живуть незрячі люди, розвинути толерантність та емпатію. Програма тривала 2 години й складалася з відповідної екскурсії, освітньої частини при світлі, спілкування з працівниками Музею  та малювання вражень від екскурсії.

Тактильні листівки, які створили діти, будуть надруковані за спеціальною технологією, завдяки якій малюнки можна відчувати на дотик (кожен колір друкується різною висотою точок). А на звороті кожної листівки буде QR-код з посиланням на відеорозповідь про малюнок від маленьких художників. Окрім листівок, малюнки юних науковців будуть також розміщені на кавових стаканах закладів-партнерів Музею в рамках проєкту “Благодійна кава”. Все це відбуватиметься у рамках благодійної кампанії зі збору коштів на “підвішені” безкоштовні екскурсії для дітей з вразливих груп населення – дітей з інвалідністю, під опікою, з багатодітних родин, щоб провести їх якомога більше. До 30 листопада планується зібрати 50 тис. грн.  У разі успішності кампанії фонд Загорій подвоїть цю суму, що дозволить у 2022 році провести безплатні екскурсії для щонайменше 600 діток.

Пишаємось благодійними справами наших учнів та їх бажанням вивчати науку цікаво та творчо! Дякуємо команді Музею в темряві “Третя після опівночі”/ 03:00 за запрошення до співпраці та неймовірно цікаві освітні заходи для юних науковців та дітей з особливими освітніми потребами! Приєднуйтесь!

Версія для друку Опубликовано: 02 Листопада 2021
Поділитись: