Юні екологи на урочистому заході з нагоди початку нового навчального року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління

Юні екологи на урочистому заході з нагоди початку нового навчального року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління 14 вересня ц.р. у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбувся урочистий захід з нагоди початку нового навчального року, на який були запрошені й вихованці секції екології відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії наук, яка співпрацює з Екоакадемією.

Присутніх привітали ректор Академії Олександр Бондар, а також низка поважних гостей, зокрема: Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Генеральний директор Директорату з питань регіональної  політики Офісу Президента України Ярослав Козачок, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко, Державний секретар Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Євдокія Ярова, Народний депутат України Олександр Копиленко, Голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай. У своїй вітальній промові ректор Олександр Бондар  окреслив здобутки попереднього навчального року, розповів про головні завдання на новий навчальний рік та побажав успіху у здобутті нових екологічних знань. Віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський у своєму виступі зазначив, що Академія має спільні проєкти з  Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України. Він наголосив, що «студенти, обравши своєю професію захист довкілля зробили правильний вибір, адже без врахування екологічних наслідків у сучасному світі не може розвиватися жодна галузь промисловості».  У зверненні до присутніх Генеральний директор Директорату з питань регіональної  політики Офісу Президента України Ярослав Козачок наголосив, що Офіс Президента вважає екологічні питання надзвичайно важливими для нашої країни та побажав учнівсько-студентській молоді  успіхів у навчанні та творчій діяльності. Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко у своєму привітанні підкреслив важливу роль Академії у вихованні кадрів для екологічної сфери і побажав її колективу плідної роботи.

Про дієву, корисну співпрацю Академії з Київською МАН у своєму виступі розповів керівник секції екології відділення екології та аграрних наук Володимир Назаренко, який доповнили члени Київської МАН Бєлінська Настя, Кириченко Настя, Іченська Амєлі та Чалий Олександр. Вони зазначили, що Академія надає суттєву допомогу в створенні  й реалізації регіональних, вітчизняних та міжнародних  науково-освітніх проєктів, а також у виконанні науково-дослідних робіт, які  зазвичай здобувають призові місця на престижних юнацьких конкурсах і  представляються на міжнародних наукових конференціях. Так Міжнародному Пекінськім конкурсі юнацької науково-технічної творчості  2021 року представники секції екології отримали золоту  (Бєлінська Настя) та срібну (Кириченко Настя) медалі.

Ректор Академії Олександр Бондар та Віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський вручили нагороди та подарунки зазначеним переможцям, а новоприйнятим студентам магістеріуму Академії, серед яких була і випускниця секції екології КМАН Шадура Настя, –  залікові книжки. У відповідь Олегу Васильовичу був вручений символічний подарунок від Київської МАН, а Іченська Амєлі подарувала Олександру Івановичу авторську художню картину.

 

Володимир Назаренко

Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2021
Поділитись: