Юна економістка опанувала науку різблення по склу у творчій майстерні "Сверлик"

Юна економістка опанувала науку різблення по склу у творчій майстерні "Сверлик" 26 жовтня 13-річна Владислава Гулевич, вихованка відділення економіки, взяла участь у майстер-класі з різьблення (гравіювання) по склу в рамках проєктів "Занурення у бізнес" та "Економісти без меж". Захід відбувся у Творчій столярній майстерні "Сверлик", до якої минулого тижня завітали на профорієнтаційні екскурсії відразу 4 групи наших юних економістів.

Дівчина одягнула спецодяг майстра, дослідила фізичні властивості скла, опанувала роботу з новим для себе інструментом під керівництвом експерта та протягом двох годин створила справжній витвір мистецтва - скляну листівку у стилі Петриківського розпису. Вона "сплела" справжнє мереживо за допомогою глянсового та матового ефектів скла, насадок з алмазним напиленням електроінструменту Dremel та операцій свердління, гравіювання та декорування. Свою роботу талановита учениця назвала  "Сім чарівних пташечок".

Дякуємо команді Творчої столярної майстерні "Сверлик" в особі керівниці Юлії Фаворітової за плідну співпрацю та залучення юних науковців до цікавих профорієнтаційних заходів, що розвивають їхні уявлення про різноманітні професії та тенденції хендмейд-ринку в Україні, руйнують гендерні стереотипи!

Версія для друку Опубликовано: 05 Листопада 2021
Поділитись: