Українська культурна спадщина ‒ явище, до якого сьогодні немає байдужих у цивілізованому світі

Українська культурна спадщина ‒ явище, до якого сьогодні немає байдужих у цивілізованому світі Фахівці Київської МАН взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичній конференції «Проблеми ідентичності культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний час», яка організована Міністерством освіти і науки України та Науково-дослідним інститутом українознавства. Серед учасників — науковці з Польщі, Казахстану, Німеччини, Латвії, США тощо.

Метою проведення конференції є підтримка і розвиток державницького, суспільно-політичного, міжнародного, наукового потенціалу України в умовах російсько-української війни, збереження історичної, культурної та національної спадщини українського народу.

Напрями роботи конференції:

▪ Сучасний стан досліджень історико-культурної спадщини України та їх перспективи.

▪ Генетичне, історичне та етнокультурне коріння українського народу.

▪ Культурна спадщина України як основа формування національної ідентичності.

▪ Збереження, відновлення, повернення та охорона культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний період.

У межах конференції були порушені важливі питання щодо збереження, відновлення та охорони культурної спадщини України в сучасних умовах війни, а також питання щодо генетичного, історичного та етнокультурного коріння українського народу.

Усі учасники конференції мали унікальну можливість насолодитися виставкою Самчиківського розпису Ольга Машевская   "З Україною в серці". Саме ці шедеври надихнули наше відділення на майбутню співпрацю із пані Ольгою. Тож сподіваємося, що в майбутньому навчальному році буде багато цікавих зустрічей і майстер-класів. Також на конференції представлено виставку авторських робіт Ірини Покропивної "Чарівний світ ляльки: від минулого до сьогодення".

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до надзвичайно важливого заходу!

Версія для друку Опубликовано: 29 Травня 2023
Поділитись: