Українська ідентичність в іспаномовному світі

Українська ідентичність в іспаномовному світі 30 жовтня 2021 за ініціативи Посольства України у Королівстві Іспанія та Асоціації іспаністів України відбулася міжнародна віртуальна зустріч «Образ України та українська ідентичність в іспаномовному світі: досвід освітянської, культурної та народної дипломатії», в якій Катерина Андріївна Рябченко, керівниця секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН, представляла освітян міста Києва.

З вітальним словом до учасників форуму звернулися Олександр  Пронкевич, президент Асоціації іспаністів України та Геннадій Саликін, радник Посольства України у Королівстві Іспанія.

У заході також взяли участь Андрій Якубув, 1-й віце-президент Світового конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО), Іспанія; Марія-Христина Зінько, віце-президентка Центральної Української Репрезентації в Аргентині;  Ольга Дзюбан, Українська Асоціації «Джерело», Барселона, Іспанія; Лілія Миколаїв, Асоціація «Con Ucrania», Мадрид, Іспанія; Богдан Чума, Український католицький університет, м. Львів, Україна; Тетяна Уварова, Міжнародний гуманітарний університет м. Одеса, Україна;  Ольга Тарновська, Інститут Філології  Університету імені Бориса Грінченка. 

Спеціальний гість - Археміо Барро, іспанський журналіст, який зараз працює в Нью-Йорку, поділився своїми  спогадами про події 2014 року, коли він жив і працював в Україні.

Всі учасники зустрічі висловили надію на те, що подібні заходи стануть традиційними та сприятимуть розвитку співробітництва в галузі культури, науки та освіти між українцями в іспаномовному світі.

Версія для друку Опубликовано: 01 Листопада 2021
Поділитись: