Україна соборна, єдина та неподільна

Україна соборна, єдина та неподільна Щорічно, з нагоди відзначення Дня Соборності України, у відділенні філософії та суспільствознавства відбуваються тематичні заходи, флешмоби, просвітницькі зустрічі. І цьогоріч, ми не стали порушувати традицію та зустрілись у нашій просвітницькій вітальні: спікерка заходу Тетяна КОТ та вихованці. Комунікували на тему: «Україна соборна, єдина та неподільна» в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей».

Як сказав Президент України, у привітанні щодо відзначення величного Свята: «Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України… Це єдність мільйонів людей. Це єдність усіх наших земель. Усіх наших регіонів. Де всі – один за одного. Кожен регіон захищає кожен регіон».

Важливим має стати це розуміння. Соборність ‒ це та єдність, за яку йшла історична боротьба, і яка зараз щоднини підтверджується діями кожного і кожної.

Немає чужих доль, немає чужих дітей, немає чужих тварин, немає чужих міст. Є єдина, звитяжна, спільна, мужня, концентрована у своєму поступі, смілива у своїх діях, виважена у своєму ставленні до свого народу – Країна! Країна непереможних, країна, що є національною цінністю для кожного українця!

Нині, Соборність є обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Адже ми стоїмо за базові цінності, відстоюємо своє, боронимо рідне.  

Версія для друку Опубликовано: 24 Січня 2023
Поділитись: