У вихованців Київської МАН нові здобутки!

У вихованців Київської МАН нові здобутки! Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, на якому вихованці Київської МАН отримали 5 дипломів, що відзначили високий рівень їх наукових досліджень!

Тепер детально: 

Диплом І ступеня отримав  Рибачик Ілля, ліцеїст Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» м. Києва, вихованець відділення технічних наук з проєктом «Пісочні батареї як спосіб акумуляції енергії» в категорії (секції) «Ресурси енергозбереження»

Науковий керівник ‒ Олег Володимирович Козленко, педагогічний керівник ‒ Олександр Васильович Довженко;

 

Диплом ІІ ступеня у Рибачика Вячеслава, ліцеїста Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» м. Києва, вихованця відділення технічних наук за проєкт «Інвертор на базі джерела безперебійного живлення» в категорії (секції) «Інженерні науки»

Науковий керівник ‒ Олег Володимирович Козленко, педагогічний керівник ‒ Олександр Васильович Довженко;

 

Диплом ІІ ступеня у Романюк Юлії, ліцеїстки Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» м. Києва, вихованки відділення наук про Землю за проєкт «Небезпека зворотної течії та інформування про неї дітей у підлітковому віці» в категорії (секції) «Охорона здоров'я»

Наукова керівниця ‒ Наталія Олександрівна Рибачик, вчителька географії Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, кандидат географічних наук;

 

Диплом ІІ ступеня отримала Костенко Анастасія, учениця ліцею № 227 імені М.М. Громова м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук за дослідження «Цитостатична активність енергетичних напоїв з вмістом рослинних алкалоїдів» в категорії (секції) «Охорона здоров'я»

Наукова керівниця ‒ Ісаченко Олена Миколаївна, керівниця секції «Ботаніка. Зоологія. Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина» відділення екології та аграрних наук Київської МАН

 

Диплом ІІІ ступеня отримав Шапошніков Гліб, ліцеїст Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» м. Києва, вихованець відділення наук про Землю за роботу «Визначення найкращого району Києва для проживання мам з дітьми до 6 років» в категорії (секції) «Науки про Землю (географія, геологія)»

Наукова керівниця ‒ Наталія Олександрівна Рибачик. вчителька географії Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, кандидат географічних наук.

Вітаємо наших переможців та їх керівників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та поповнювати своє портфоліо новими нагородами!

Захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДП «Український інститут інтелектуальної власності «Укрпатент».

За підсумками відбіркового етапу в конкурсі брали участь 164 проєкти.

Версія для друку Опубликовано: 30 Травня 2023
Поділитись: