У нас єдиний можливий шлях – шлях до успіху і до перемоги!

У нас єдиний можливий шлях – шлях до успіху і до перемоги! Закінчився ще один непростий тиждень для наших КМАНівців, педагогів, вчителів, наставників та кураторів. Власне, цей час був важким для всієї України. Але, долає шлях той, хто йде! Наприкінці тижня відбувся вебінар «Київська МАН – шлях до УСПІХУ» від Ольги КОВАЧ, випускниці Київської МАН (секція «Педагогіка» відділення філософії та суспільствознавства та відділення економіки), переможниці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, лідерки, Освітньої Амбасадорки Київської МАН, фіналістки Ukraine Global Scholars, а зараз студентки Дипломатичної Служби в Georgetown University, Washington DC, USA.

Це була справжня родинна зустріч. Наші вихованці – учні відділень філософії та суспільствознавства, іноземної філології та зарубіжної літератури, економіки із захопленням слухали розповідь Олі про її перші кроки в Київській МАН, про успіхи, про труднощі та перемоги, про те, як вона обирала шлях, визначала цілі та пріоритети, йшла до своєї мети. Також до зустрічі приєднались і педагоги, колеги-науковці, однодумці, освітні амбасадори наших шкіл-партнерів.

Попри блекаут, технічні проблеми, негаразди, які, на жаль, ввійшли в наше життя, спілкування було захопливим, надихаючим, цікавим та насиченим.

А ще Ольга запропонувала таку собі дорожню карту для тих, хто вже замислюється над продовженням навчання, зокрема за кордоном: як визначити свої пріоритетні інтереси та навички; з’ясувати, як саме ці інтереси та досягнення допоможуть при вступі за кордон; де знайти безплатні можливості для вступу; власне, як саме виглядає вступ за кордон, та в чому полягає різниця між освітою в Україні та за кордоном.

Розуміючи, що не всі, хто мав бажання, змогли долучитись, ми надаємо можливість переглянути відеозапис нашої зустрічі.

Тож стоїмо на варті та тримаємо освітній стрій! Ми витримаємо, подолаємо, відновимо – заради нас, заради України!

 

Версія для друку Опубликовано: 07 Листопада 2022
Поділитись: