Творімо успішних себе!

Творімо успішних себе! Сьогодні відбулась зустріч Тетяни КОТ, завідувачки відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН, з ліцеїстами наукового товариства НВК № 157.

Під час зустрічі Тетяна Юріївна розповіла про особливості навчання в академії, про здобутки юних науковців, презентувала перспективи, які обов’язково відкриються перед школярами. Адже кредо відділення філософії та суспільствознавства – передусім сприяти розвиткові творчої та лідерської складової особистості, яка породжує інновації.

На сьогодні, успішним стає той, хто вміє працювати з командою, в команді, хто, розуміє, що інтегрування освітніх навичок та лідерських якостей, сприяє та налаштовує на перфектний результат. Адаптивність та якісні комунікації, проєктне та позитивне мислення, наукова діяльність та профільні знання, саме ці питання обговорювали під час зустрічі, вони ж бо турбують шкільну молодь.

Після зустрічі з молодими дослідниками, обговорили нові напрямки співпраці та можливостей, які відкриває Київська МАН, з директоркою Тетяною Миколаївною ЄРМАК.

Версія для друку Опубликовано: 27 Жовтня 2022
Поділитись: