Тренінг "Як вибрати "правильну" тему наукового дослідження?"

Тренінг "Як вибрати "правильну" тему наукового дослідження?" Для вихованців відділення економіки був проведений тренінг на тему "Як вибрати "правильну" тему наукового дослідження?" Його ведучою виступила Ірина Сергіївна Біла, керівниця секції мікроекономіки та макроекономіки, кандидата економічних наук, доцентка кафедри економічної теорії Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Під час заходу учні набули навичок вибору і формулювання теми наукової роботи. Стало зрозуміло, що цей початковий етап дослідження є важливим та визначальним, адже обрана тема має відповідати власним інтересам, віковим властивостям, бути актуальною, сучасною, мати вихід на практику та чітко сформульованою.

Не менш важливим етапом наукового дослідження є складання плану. Триєдина структура роботи - теоретичний, практичний (аналітичний) та рекомендаційний розділи є запорукою успішного розкриття обраної проблематики.

Вихованці проявляли значний інтерес до заходу, задавали спікеру численні питання.

Наступний захід для вихованців відділення економіки заплановано на 27 жовтня. Його темою стане "Ефективне використання мультимедійних технологій у науково-дослідницькій діяльності".

Версія для друку Опубликовано: 11 Жовтня 2022
Поділитись: