Там, де я: Україна. Відновлення й облагородження присадибної ділянки

Там, де я: Україна. Відновлення й облагородження присадибної ділянки Ви напевне вже знаєте про цикл віртуальних подорожей «Там, де я...», започаткований відділенням Екології та аграрних наук Київської МАН. Наш проєкт вже охопив різноманітні країни! Ми познайомились з Німеччиною, Великобританією, Нідерландами, Швейцарією, Італією, містом Трускавець (Україна), Словенією, Чехією.

Цей випуск дуже незвичний, адже зазвичай ми розповідаємо про країну або місто, розглядаємо традиції, правила та особливості перебування в країні, відвідуємо цікаві місця, пам’ятки, знайомимось з особливостями держави… А цього разу наш гід – Олександр Сергійович Мельниченко, учень 6-го класу спеціалізованої школи № 71, вихованець нашого відділення Екології та аграрних наук, автор Екологічної стежки на острові Муромець розповів нам про те, з чого може розпочатися, навіть від невеличкої ділянки, відновлення та облаштування нашої рідної неньки – України такою, якою вона була і навіть кращою!

Саша знає хитрощі по вирощуванню городніх та садових рослин на родинній присадибній ділянці, прийоми агротехніки, як можна поєднати культури у дизайнерську композицію…Ви ще не бачили його газон з конюшини! 

Родзинкою нашої зустрічі став авторський музикальний супровід Олександра.

Запрошуємо Вас насолодитися переглядом відеозапису зустрічі!

Все буде Україна!

Версія для друку Опубликовано: 19 Серпня 2022
Поділитись: