«Там, де я…»: Швейцарія. День 3

«Там, де я…»: Швейцарія. День 3 Ви напевне слідкували за нашими серіями віртуальних подорожей «Там, де я…» започаткованими відділенням Екології та аграрних наук, тому ви вже знайомі з нашою Анастасією Костенко. Минулого літа Настя відвідала Женеву (Швейцарія) і їй там дуже сподобалось! Всі свої враження вона занотовувала у Щоденник мандрівника. Сьогодні – нотатки 3-го дня перебування у Женеві.

Анастасія Костенко – учениця 8 класу ліцею № 227 ім. М. Громова м. Києва, вихованка відділення Екології та аграрних наук Київської МАН, бронзова призерка ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, фіналістка Київського фестивалю стартапів «Class-ideЯ 2022».

День 3

«Зараз ми сидимо на лавочці. 

А 30 хвилин тому ми знаходилися в Женевському соборі. Неймовірна будівля... А скільки вона поєднує в собі стилей. Саме з даху цієї будівлі можна побачити неймовірні краєвиди. В цьому соборі попрошу особливу увагу звернути на вітражі, вони дуже красиві. Звісно, Женевський собор містить в собі багато таємниць, які можна побачити, якщо не сидіти в телефоні. 

Біля Женевського собору стоїть стілець Жана Кальвіна. 

Після цього збираємося сходити в магазин».

Версія для друку Опубликовано: 26 Липня 2022
Поділитись: