Там, де я…

Там, де я… Як зараз себе можна підтримати? Вірно – потрібно відволіктися. Психологи пропонують переглянути веселий фільм, послухати розслаблюючу музику, помалювати, пограти у цікаву гру або ж почитати улюблену книжку… Все так! Але у ситуації, у якій ми зараз опинилися, важливо мати своє коло однодумців, з якими є спільні теми.

Відділення Екології та аграрних наук запропонувало учням, батькам, вчителям віртуальні подорожі до країн перебування наших вихованців. А назвали ми серію цих зустрічей «Там, де я…».

Ми вже "прогулялися" Німеччиною з Ганною Чернишенко, а бронзова медалістка «Genius Olimpiad Ukraine 2022» Амелі Іченська виявилась ще й талановитим гідом.

Амелі - учениця ТОВ «Центр освіти «Оптіма», вихованка відділення Екології та аграрних наук.

Цього разу наша подорож була у Великобританію, місто Норідж (Норвіч), де зараз перебуває Амелі.

Норідж (Норвіч)   адміністративний центр графства Норфолк (Східна Англія). Протягом 11 століття Норвіч був другим найбільшим містом Англії після Лондона і одним із найважливіших міст королівства. 

Норвіч  - місто літератури і мистецтва, місто контрастів, місто столітніх традицій і свободи думки 

Найбільшими родзинками-враженнями Амелі є те, що Норідж - місто середньовічної Англії, справжньої містичної старовини. Воно вражає колоритними вуличками, на яких можна зустріти священника-католика чи студента-програміста, що йдуть у паб 15 сторіччя. Вітрини магазинів ніби зі світу Гаррі Поттера, а старовинна Норвічська школа, що тут знаходиться, схожа на замок Хогвартс.

Англійці дуже люблять сади. Традицію мати невеличкий садок поряд з будинком вони дуже шанують, тому поряд з цегляними будиночками завжди акуратно підстрижені газони і посаджені кущі троянд, барбарису і бузку. Саме тому влітку старовинне місто виглядає просто приголомшливо, потопаючи у зелених садах та парках.

Сподіваємося, що вас ці факти вже зацікавили, тому пропонуємо вам разом з нами повіртуалити Великобританією, переглянувши відеозапис зустрічі. Поїхали!

Наступного разу з Ганною Чернишенко ми побуваємо у Нідерландах. Доєднуйтесь! 

А, якщо ви вже були у Нідерландах, оберіть 3-4 свої фотографії і підготуйте короткий опис своїх вражень про ці об’єкти. 

До зустрічі!

Версія для друку Опубликовано: 28 Червня 2022
Поділитись: