Святкуємо День Науки разом!

Святкуємо День Науки разом! Барвистими щирими яскравими емоціями була наповнена зустріч педагогів Київської МАН з вихованцями, учнями та педагогами НВК № 157, що пройшла в межах циклу наукових зустрічей відділення філософії та суспільствознавства «Шлях в науку» та освітньо-культурологічного проєкту «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення і перспективи». Вона була присвячена святкуванню Дня науки в Україні.

З вітаннями та напуттям звернулась до всіх учасників Господиня ліцею  ‒ директорка НВК № 157 Тетяна Єрмак. Тетяна Миколаївна зазначила, що й учні, й педагоги, й батьки з честю, витримкою та гідністю долають ті виклики, які постали перед країною. У співпраці та співзалученості створюють освітній простір, де кожна дитина почуває себе в безпеці, відчуває бажання навчатись, опановувати, створювати та реалізовувати свій інтелектуальний потенціал.

Було надзвичайно приємно відчути вдячність до науковців та наставників Київської МАН, які супроводжують, надихають, підтримують учнів ліцею, що займаються науковими розвідками, та дослідженнями в академії.

Тетяна Кот, завідувачка відділення філософії та суспільствознавства розповіла про роботу відділення, досягнення та здобутки, зауваживши, що перемоги можливі лише за абсолютної підтримки, сприяння та справжньої синергії педагогів Київської МАН та НВК № 157. А свідченням та яскравим підтвердженням того, що нам це вдається, були натхненні обличчя школярів, їхні щирі слова вдячності. Щасливі дитячі оченята вартують того. 

Справжньою родзинкою заходу був виступ Лариси Карчиної, керівниці секції «Педагогіка» відділення філософії та суспільствознавства. У своєму презентаційному виступі «Навчання в МАН – шлях до успіху» Лариса Яківна акцентувала увагу щодо перспектив та переваг навчання в Київській МАН. Розповіла, що завдяки інтеграції у спільноту талановитих, розумних, допитливих та енергійних людей, які здійснюють наукові відкриття, опановують нові скіли та вміння, долають випробування та перешкоди, дозволяє творити успішних себе. Ми маємо сміливість втілювати напрацювання, розвивати дослідницькі вміння та здійснювати спільний науковий поступ!

Такі зустрічі надихають, дають впевненість у тому, що ми впораємось з усіма викликами, здолаємо пекельні труднощі сьогодення через жахіття російської агресії та розбудуємо нашу рідну Країну!

Відділення філософії та суспільствознавства щиро дякує директорці школи Тетяні Миколаївні Єрмак, заступнику директора Івану Сергійовичу Попченку, педагогічному колективу НВК № 157  за високий рівень організації зустрічі.

Тримаємо освітній стрій попри все, всупереч усьому!

Версія для друку Опубликовано: 20 Травня 2023
Поділитись: