Суспільні та особистісні цінності – соціальний ресурс

Суспільні та особистісні цінності – соціальний ресурс Навчаючись – працюємо, працюючи – навчаємось. Завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Тетяна КОТ продовжує співпрацювати із Українською жіночою демократичною мережею «Підтримка жіночих ініціатив під час війни в Україні».

Під час чергового навчального практико-орієнтованого психосоціального тренінгу на тему «Суспільні та особистісні цінності, мораль і духовність як важливий соціальний ресурс України» програми підтримки волонтерок «Жінка у час війни: волонтерка, лідерка» розглядали широке коло питань, обговорювали та ділились досвідом.

Звідки взяти особистістний ресурс та як його відновити? Як втримати баланс, враховуючи потреби та інтереси людини? Чи завжди суспільні установки можуть бути усвідомленими переконаннями?

Впродовж спілкування окремо акцентували та звертались до архетипічних цінностей українського народу, як до базового ресурсу, зокрема, до духовності, як до коріння українськості, самобутності, ідентичності; до гармонії, як до турботливого та обережного зв’язку з самим собою; до пошуку смислів та сенсу життя. Кожному з нас, зараз, вкрай важливо зберегти і не втратити особистістні та суспільні цінності.

Версія для друку Опубликовано: 31 Жовтня 2022
Поділитись: