Старт нового проєкту Київської МАН: член-кор НАН України в гостях у київських МАНівців!

Старт нового проєкту Київської МАН: член-кор НАН України в гостях у київських МАНівців! Ми розпочали! Новий проєкт Київської МАН «Наука.Youth» відкрився зустріччю київських МАНівців із членом-кореспондентом НАН України, доктором фізико-математичних наук, наукинею, яка входить до ТОП-10 найуспішніших жінок в українській науці, Валерією Трусовою. Звичайно, невипадково, що це відбулося 10 листопада – у Всесвітній день науки!

Це було мотиваційно! Усі учасники діалогу переконалися: займатися наукою в Україні – це перспективно й виправдано. Успішна наукова кар’єра як допомагає «стати на ноги» фінансово, так приносить емоційне внутрішнє задоволення, без чого відчуття життєвої гармонії теж неможливе.

Київська МАН дякує вельмишановній пані Валерії за чудову бесіду, яка для наших юних науковців відкрила завісу у «закулісся» професії вченого в Україні. Учасники зустрічі дізналися, які переваги має ця професія перед іншими, від яких хвороб вона є профілактикою, які переваги у своїй справі українські науковці мають перед своїми зарубіжними колегами.

Ми переконані: такі зустрічі й відверті бесіди зламають певні суспільні стереотипи щодо професії вченого в нашій країні. Бути науковцем – це КРУТО!

Ще раз усіх зі Всесвітнім днем науки, яка дарує радість відкриттів і насолоду творчістю!

Версія для друку Опубликовано: 11 Листопада 2021
Поділитись: