Співробітництво буде поширюватись

Співробітництво буде поширюватись 17 серпня 2022 року відбулась зустріч представників та вихованців КПНЗ «Київська Мала академія наук» на чолі з директоркою Іриною Поліщук з Сергієм Вакаріним, Головою організації UkraineIS, автором наукових книг, одним з ініціаторів україно-американського проєкту «Діти для дітей», який з 1 по 12 серпня поєднував молодь Сієтлу та Києва задля обміну інформацією щодо сучасних ІТ інновацій.

Пан Вакарін подякував Київській МАН за співпрацю та прекрасну організацію участі вихованців академії у проєкті. Висловив захоплення рівнем їхньої підготовки та зацікавленістю в отриманні нових знань і навичок. 

В теплому та конструктивному діалозі учасники зустрічі обговорили напрями подальшої співпраці та можливості масштабування проєкту «Діти для дітей». 

Всі юні КМАНівці - учасники проєкту «Діти для дітей», які успішно склали підсумковий тест, отримали заслужені Сертифікати від Microsoft та подарунки:

- від Київської малої академії наук нововидану збірку «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих»;

- від Сергія Вакаріна його книгу "Робототехніка та штучний інтелект».

Віримо в Перемогу та талановиту молодь України!

Версія для друку Опубликовано: 18 Серпня 2022
Поділитись: