Слово Київської МАН до вчительської родини Києва

Слово Київської МАН до вчительської родини Києва Шановні вчителі м. Києва! 14 вересня о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) Київська МАН буде рада бачити вас разом із вашими учнями на традиційній вересневій Настановчій сесії, під час якої ви зможете дізнатися про діяльність МАН цього навчального року, познайомитись із керівниками відділень (15), керівниками наукових шкіл (3) та потенційними науковими керівниками ваших школярів.

Щороку вихованці Київської МАН здобувають понад 150 перемог на всеукраїнських конкурсах науково-технічної творчості молоді та до 40 – на міжнародних. Сотні юних киян стають переможцями міського етапу Конкурсу-захисту – і цьогоріч серед цих переможців можуть бути ваші учні. Педагогічний колектив Київської МАН щиро вдячний кожному вчителю, котрий запалив вогник жаги до пізнання у своїх шкільних дітей, які стають юними науковцями і дослідниками, доєднуючись до освітнього процесу, організованого Київською МАН. За ініціативи Департаменту освіти і науки м. Києва цьогоріч було реалізовано проєкт «Інтелект молоді – Києву!», учасниками якого стали 11 вихованців Київської МАН – переможців міжнародних конкурсів — та 11 їх наукових та педагогічних керівників, які протягом тривалого часу готували таких переможців. Серед учасників проєкту –– 6 вчителів ЗЗСО столиці. Метою проєкту було привернути увагу суспільства до праці тих, хто готує інтелектуальну еліту завтрашньої України, — праці, яку неможливо переоцінити. 

Учителі, які готують переможців міського і всеукраїнського етапів Конкурсу-захисту, отримують подяки ДОН м. Києва та НАН України. Самовіддана праця столичних освітян відзначається також подяками профільних Інститутів НАНУ та Верховної Ради України.

Попри всі об’єктивні труднощі, Київська МАН запрошує кожного з вас до співпраці, адже знань та навичок, які отримують наші діти, багато не буває. Ніхто, крім нас, освічене та сповнене духовними цінностями майбутнє покоління України не виховає. І чим ефективнішою буде наша співпраця у цій благородній справі, тим пліднішим буде результат.

З повагою до всіх учасників освітнього процесу столиці Київська МАН.

 

 

Версія для друку Опубликовано: 13 Вересня 2021
Поділитись: