КМАН Київська Мала академія наук

Штучний інтелект та кібербезпека чекають на вас

Штучний інтелект та кібербезпека чекають на вас Розпочала свою роботу секція «Комп'ютерні системи та мережі. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту. Кібербезпека» відділення «Комп’ютерні науки» Київської МАН.

Ми запрошуємо зацікавлених учнів зазирнути у світ цифрових технологій разом з нами та побачити його не лише очима звичайних користувачів, а й професійних розробників програмного та апаратного забезпечення.

В ПЕРШОМУ СЕМЕСТРІ є чудова нагода ознайомитися із різними технологіями систем штучного інтелекту, зокрема, різними алгоритмами колективного штучного інтелекту: бджолиним, мурашиним, кажанів, алгоритмом штучної імунної системи, методом рою часток, генетичним алгоритмом, нейронними мережами, алгоритмами машинного навчання, а також нечіткими множинами тощо. Ви навчитеся застосовувати технології штучного інтелекту для розв’язання різних актуальних задач, складність яких зростає в умовах цифрових трансформацій та викликів сьогодення.

В ДРУГОМУ СЕМЕСТРІ робота секції буде присвячена таким питанням як використання штучного інтелекту в кіберозброєнні та кібервійни, кіберзлочинність, кіберризики, інформаційна безпека тощо. Data Science. Великі Дані. Когнітивне моделювання. Сучасні комп’ютерні системи та мережі.

Запрошуємо учнів 8 – 11 класів. Буде цікаво, пізнавально та корисно !!!

Записатись у секцію можна на сайті Київської МАН: https://kman.org.ua/ua/Viddilennya-komputernikh-nauk