«Штучний інтелект – розумний помічник чи підступний конкурент?»

«Штучний інтелект – розумний помічник чи підступний конкурент?» Київська МАН запрошує 23 березня 2023 року о 16-30 на вебінар «Штучний інтелект – розумний помічник чи підступний конкурент?». Спікер: Володимир Скіцько, к.е.н., доцент кафедри математичного моделювання та статистики «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», Academic Advocate Member ISACA, керівник секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека».

Під час вебінару будемо подорожувати світом штучного інтелекту. Ознайомимось з кейсами використання штучного інтелекту в індустрії, в промисловості, в агробізнесі, в медицині, в містобудуванні, в повсякденному житті людини тощо. Поговоримо про автономні транспортні засоби, доповнену та віртуальну реальність, нову версію ChatGPT та різні AI-засоби (програмні засоби, основою яких є штучний інтелект). А також спробуємо дати відповідь на запитання, яке винесено у назву вебінару.

Отже, якщо вас цікавило, що у сфері штучного інтелекту вже створено, а чого очікувати найближчим часом, які знання та навички потрібно опанувати в сучасному світі незалежно від професії, то запрошуємо доєднатися до онлайн вебінару за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/77959240703?pwd=4PlZCIeVT4aVaHkbKq2bGGY6iVPwEY.1

Meeting ID: 779 5924 0703

Passcode: rq5QCk

Окрім відкритого вебінару, запрошуємо допитливу молодь долучитися до роботи секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека» Київської МАН. Ми впевнені, що серед вас є саме ті особистості, які найближчим часом можуть стати гордістю нашої країни у сфері ІТ. Хто бажає «зазирнути за лаштунки» штучного інтелекту реєструйтеся на сторінці відділення комп’ютерних наук Київської МАН: https://kman.org.ua/ua/Viddilennya-komputernikh-nauk

Версія для друку Опубликовано: 20 Березня 2023
Поділитись: