Штучний інтелект проти інтелекту людини (A.I. vs. H.I.): співпраця чи протистояння?

Штучний інтелект проти інтелекту людини (A.I. vs. H.I.): співпраця чи протистояння? Відділення Комп’ютерних наук Київської МАН запрошує 12 січня 2023 року о 16-30 долучитися до вебінару «Штучний інтелект проти інтелекту людини (A.I. vs. H.I.): співпраця чи протистояння?»

Спікер: Скіцько В. І., к.е.н., доцент кафедри математичного моделювання та статистики «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», керівник секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека».

Під час зустрічі будуть розглянуті актуальні кейси використання програмних продуктів, створених на базі штучного інтелекту (ШІ), серед яких чат-бот, який наробив багато галасу останнім часом через те, що обійшовши обмеження його використання один з користувачів спромігся отримати від нього керівництво щодо знищення людства. Поговоримо про застосунок, який за допомогою алгоритмів ШІ може перетворити персональне фото на фото будь-якого кіношного супергероя. Розглянемо кейси використання побутових пристроїв, які функціонують за допомогою ШІ й можуть бути слабкою ланкою у системі особистої кібербезпеки.

Сформулювавши переваги та недоліки ШІ та інтелекту людини (ІЛ), спробуємо дати відповідь на питання: ШІ та ІЛ співпрацюють чи протистоять один одному? Що очікувати найближчим часом у сфері ШІ? Які знання та навички потрібно здобувати, щоб стати у майбутньому фахівцем з ШІ?  

Під час вебінару слухачі будуть мати можливість долучитися до дискусії та поділитися власним досвідом використання ШІ.

Запрошуємо доєднатися до онлайн вебінару за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/77959240703?pwd=4PlZCIeVT4aVaHkbKq2bGGY6iVPwEY.1

Meeting ID: 779 5924 0703

Passcode: rq5QCk

 

Версія для друку Опубликовано: 06 Січня 2023
Поділитись: