Шоста Зимова школа з Фізики відбудеться!

Шоста Зимова школа з Фізики відбудеться! З метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі в ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Шосту Зимову школу з Фізики у наступні терміни: 29,30 грудня 2021 року та 3,4,5, 8,9 січня 2022 року.

До участі в заході запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук, а також усі учні, що цікавляться фізикою. Допускається участь учнів 9-х класів, за умови їх високого рівня підготовки.

Для слухачів Школи будуть проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня. Заняття проводитимуть співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики.

Участь у Зимовій школі є безкоштовною.

Запитання щодо проведення заходу можна задати заступнику декана, доценту фізичного факультету Горкавенку Володимиру Миколайовичу

gorkavol@gmail.com,

@gorkavol (Telegram)

Версія для друку Опубликовано: 22 Грудня 2021
Поділитись: