Щотижневі зустрічі на тему "ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ"

Щотижневі зустрічі на тему "ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ" Київська МАН запроваджує онлайн курс: "ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ" для школярів по всій Україні.

Щопонеділка с 10 до 12 години запрошуємо своїх вихованців та молодь з усіх регіонів на онлайн зустрічі, де будуть обговорюватися питання щодо відновлювальних  джерел енергії, екологічно чистих та таких, що не порушують баланс надр в природі. Сьогодні зелена енергетика є найбільш обговорюваним питанням в усіх розвинутих країнах, адже світ сьогодні стоїть перед дилемою пошуку невичерпних джерел. Впродовж курсу кожен учасник отримає практичний порадник як забезпе5чити автономне тепло та енергопостачання своєї оселі або місця перебування. 


Курс "ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ" є складової загальноукраїнського проєкту Національного центру «Мала академія наук». 


Мета проєкту: підтримати загальнодержавний призив до поновлення навчальний процес в Україні та запропонувати школярам нові цікаві онлайн-продукти.


Автор курсу "ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ": Валентин Протопопов, керівник секції "Київ-розумне місто, безпечне для життя" відділення «Київ – столиця» .


Обсяг курсу: 120 годин (60 занять).


Лінк на участь:  https://meet.google.com/iyp-grzp-xmo

Версія для друку Опубликовано: 13 Березня 2022
Поділитись: