СЕМІНАР «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН: ВІД ВИБОРУ ТЕМИ ДО УСПІШНОГО ФІНАЛУ. ПОРАДИ ЕКСПЕРТА»

СЕМІНАР «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН: ВІД ВИБОРУ ТЕМИ ДО УСПІШНОГО ФІНАЛУ. ПОРАДИ ЕКСПЕРТА» 3 жовтня 2021 р. на платформі Zoom відбувся унікальний двогодинний семінар для вчителів під назвою «Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: від вибору теми до успішного фіналу. поради експерта».

Спікером стала Майбогіна Надія - партнерка відділення економіки Київської МАН, кандидатка економічних наук, авторка програми та підручника «Економіка» для 8(9) класів, авторка посібника для волонтерів дитячих будинків "Неизменные ценности в изменчивом мире", розробниця курсів з бізнесу, підприємництва, лідерства, бізнес-консультант в компанії Deloitte, підприємиця, депутатка Гатненської сільської ради 8 скликання, громадська активістка, володарка нагороди КМАН «Золота сова», наукова керівниця учнів – переможців конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН м. Києва та України, організаторка колективного звернення керівників закладів освіти України до МАН та МОН з пропозиціями щодо удосконалення конкурсу МАН у 2018 році.

Учасники заходу дізналися відповіді на актуальні питання:

  1. Чому варто брати участь в конкурсі та чи всі діти до цього здатні.
  2. Найбільші помилки учителів під час підготовки дітей до конкурсу МАН.
  3. Як обрати тему. Чим відрізняється об’єкт від предмета дослідження і чи дійсно це принципово.
  4. Практична частина – родзинка дослідження.
  5. Наукова новизна: що нового може створити учень школи.
  6. Структура роботи – від загального до часткового.
  7. Оформлення роботи. Чи це дійсно важливо?
  8. Захист роботи. Структура доповіді учня.
  9. Дискусія між учнями під час захистів. Як озброїти учня.
  10. Як керувати науковою роботою учнів на рівні школи, щоб досягти результатів.

Учасники одержали: цікаві ідеї для КМАНівських робіт, зразок науково-дослідницької роботи, приклади якісних презентацій науково-дослідницької роботи, зразок доповіді для захисту, зразок тез роботи та відгуку керівника, Exel - таблиці для аналітики наукової діяльності учнів, приклади звітів.

Захід викликав великий інтерес в освітянській спільноті. На численні прохання, плануємо повторити його у розширеному форматі 15 жовтня з 18:00 до 20:15 на платформі Zoom. 

Приєднуйтесь!

Версія для друку Опубликовано: 05 Жовтня 2021
Поділитись: