Проєкт «Внесок видатних учених-фізиків українського походження у розвиток світової науки». Олександр Смакула

Проєкт «Внесок видатних учених-фізиків українського походження у розвиток світової науки». Олександр Смакула Наука — явище інтернаціональне, а українська наука — складова частина цього велетенського всесвітнього здобутку людського розуму.

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних учених відділенням фізики та астрономії було започатковано інформаційно-пізнавальний онлайн-проєкт «Внесок видатних учених-фізиків українського походження у розвиток світової науки».

Першим творчим портретом, з яким ознайомились вихованці секції «Теоретична фізика», став портрет Олександра Теодоровича Смакули – ученого, який увійшов у історію науки як один із найвидатніших українських фізиків ХХ ст. Він є гордістю не лише українського народу, а й світової науки.

Аби належно поцінувати внесок України у розвиток людської цивілізації, ми повинні знати історію науки й тих її корифеїв, які творили впродовж століть на рідних теренах і в закордоння.

Ім’я нашого великого співвітчизника і надалі буде сонячним ореолом сяяти у плеяді славетних світових наукових імен!

Версія для друку Опубликовано: 26 Вересня 2022
Поділитись: