Про Genius Olympiad Global 2023 і геніїв Київської МАН. Частина друга.

Про Genius Olympiad Global 2023 і геніїв Київської МАН. Частина друга. Продовжуємо розповідь про героїв Всесвітнього фіналу Genius Olympiad Global 2023.

Сьогодні ми познайомимо вас з трьома юними науковцями, у яких є багато спільного! Всі вони є вихованцями відділення технічних наук та учнями  Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», неодноразово перемагали на різноманітних міжнародних конкурсах, отримували відзнаки та нагороди. А ще їм пощастило мати прекрасного наукового керівника ‒ направляє їх науковий шлях Олег Володимирович Козленко, завідувач Наукової лабораторії кріогенної техніки фізико-математичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», керівник, секції “Технологічні процеси та перспективні технології, заслужений вчитель України, талановитий, креативний, фаховий педагог.

Наукові проєкти всіх трьох наших героїв на Genius Olympiad Global 2023 відзначені почесно. нагородою Science Honorable Mention.

Тепер про відмінності:

Михайло Муцький свій проєкт «Удосконалення технології отримання пористого алюмінію» присвятив аналізу наявних методів отримання пористого алюмінію та удосконаленню технології його добування. Слід зазначити, що пористий алюміній ‒ це суперінноваційний матеріал, який використовують у машинобудуванні, оборонній промисловості та в інших галузях, те потрібна гнучка, міцна основа, що дозволяє створювати вироби будь-якої форми та розміру.

Павло Шехет цього року взяв у розробку вже четверту наукову тему. Після дослідження пороху, вдосконалення бронетехніки, експериментів з електромобілями він працює над підвищенням енергоефективності двосторонніх сонячних батарей та на Genius Olympiad представляв свій проєкт «Підвищення ефективності двосторонніх сонячних панелей». Ця тема є особливо актуальною сьогодні, коли внаслідок терористичних дій зазнали пошкодження енергетичні об’єкти України.

Андрій Маврін, який вже розробив новий кріо-вібруючий метод перероблення шин, що здатен ефективно розв’язати екологічну проблему їх утилізації, досліджує нову тему «Механічний метод очищення поверхні акваторій від нафтопродуктів». З цією роботою він посів перше місце в секції "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження" відділення технічних наук на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2022-2023 навальному році.

Бажаємо нашим переможцям творчого натхнення та нових ідей, їх успішного втілення в життя, нових досягнень! Віримо, що їх внесок в українську науку буде вагомий!

Версія для друку Опубликовано: 23 Червня 2023
Поділитись: