Презентація книги Зінаїди Васіної «Еволюція українського вбрання, сторінки історії»

Презентація книги Зінаїди Васіної «Еволюція українського вбрання, сторінки історії» Вихованці та викладачі відділення історії взяли участь у презентації книги Зінаїди Васіної «Еволюція українського вбрання, сторінки історії», яка відбулась 4 березня у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Її модератором була керівниця секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН Ганна Овсіївна Владимирська.

Захід зібрав понад 70 поціновувачів української культури. І це – під час війни, що доводить непереможність нашого народу! Були присутні: художники, археологи, музейники, викладачі та вихованці усього спектру закладів освіти, письменники, видавці та просто шанувальники мистецтва.

Знайомство з цією книгою та її автором є великою подією в культурному житті нашої країни. Такої розгорнутої, вичерпної та досконалої книги про український одяг ще не було. Знана мисткиня зробила дослідження українського вбрання від палеоліту до ХІХ століття. Але найважливіше, що завдяки цій книзі читач починає розуміти своє українське коріння, свій національний код. Бо наше вбрання – є віддзеркаленням духовної складової України.

Презентація стала справжнім святом поваги до нашої історії та культури. Хочеться побажати усім нам більше таких подій, що надихають творити для своєї країни!

Версія для друку Опубликовано: 08 Березня 2023
Поділитись: