Правова держава та демократія

Правова держава та демократія Традиційно до Дня Української Державності у відділенні філософії та суспільствознавства проводяться навчальні, просвітницькі заходи та ініціативи. Тож, напередодні свята відбувся воркшоп «Правова держава та демократія» в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей» відділення філософії та суспільствознавства.

День святкування державотворення був встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423. Українці мають тисячолітній спадок та традиції української державності. Згідно з літописами, які дійшли до нас, держава Україна бере свій початок з часів Київської Русі. Тому саме наша Країна – є нащадком славетної держави Володимира Великого-Хрестителя, Козацької доби, відомих державотворців впродовж століть.

Саме про демократію та право, цінності та систему юридичних норм говорили під час заняття. Про незламний Київ – столицю Київської Русі, місце сили, центр державотворення, столицю незалежної України. Про те, чому так важливо мати правову ідентифікацію нашої держави у світі та всебічну підтримку і міжнародне визнання.

Сьогодні, на жаль, ще є факти спотворення нашої історії, раз по раз стикаємось із тим, що країна-агресор просуває викривлення та різні маніпуляції щодо минулого, в тому числі відверто зазіхає та привласнює українську історичну спадщину. Так не має бути. Ми повинні відстояти нашу історію, Державу, Країну, Незалежність. Тому популяризація, просвітництво, просування української ідентичності, права та суверенності є безперечно потрібним. Маємо бути гідними спадкоємцями Київської Русі, Української козацької держави, історії нашого державотворення в усій тяглості та спадкоємності державотворчих традицій.

Версія для друку Опубликовано: 28 Липня 2023
Поділитись: