Права людини як індикатор розвитку сучасної держави

Права людини як індикатор розвитку сучасної держави Щорічно, з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини, в Навчально-науковому інституті права Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Права людини як індикатор розвитку сучасної держави».

До участі у конференції долучились вихованці секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства на чолі із керівницею секції Тетяною КОТ.

Захід було організовано кафедрами: конституційного права, адміністративного права та процесу у співпраці з Центром прав людини та урядування.

Варто зазначити, що учасниками конференції були представники наукової та освітянської спільноти з Києва, Харкова, Львова, Чернівців, Одеси, Запоріжжя та інших міст. Також було представлено освітян та науковців з Польщі, Литви та Нідерландів. 

Із вітальним словом до всіх учасників конференції звернувся ректор Університету Володимир БУГРОВ, заступниця міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга РЕВУК. 

Тематика заходу, артикульовані акценти та сучасні виклики правового регулювання, просвітництва, практичної реалізації прав людини широко була представлена на двох панельних дискусіях: 

«Про сучасні тенденції у сфері прав людини  та належне урядування», модератори: Оксана ВАСИЛЬЧЕНКО, завідувачка кафедри конституційного права та Петро ДІХТІЄВСЬКИЙ, завідувач кафедри адміністративного права та процесу;

«Загальна панельна дискусія у форматі відкритого мікрофону», модератори: Олена СІНЬКЕВИЧ, професорка кафедри конституційного права та Євген ГЕРАСИМЕНКО, директор Центру прав людини та урядування.

Озвучені наукові проблеми є нагальними та потребують свого вирішення з огляду на виклики сучасного суспільства. І це є дуже корисним та потрібним для молодих дослідників, адже скоро початок одного із найпотужніших наукових конкурсів – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, тому отриманий практичний досвід та навички презентації власних наукових наробок та вміння ведення дискусії, стали для КМАНівців на часі.

Від імені юних науковців та відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН висловлюємо глибоку подяку організаторам та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Успіхів нам, наукових звершень та натхненних пошуків!

(посилання на подію, сайт КНУ імені Тараса Шевченка http://www.univ.kiev.ua, деякі фото взяті із офіційного сайту КНУ)

Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2021
Поділитись: