Практичні навички від Київської МАН: «Перша домедична допомога у ситуації: «Лежить. Не дихає.»

Практичні навички від Київської МАН: «Перша домедична допомога у ситуації: «Лежить. Не дихає.» Київська МАН одним із завдань своєї діяльності вважає не тільки організацію науково-дослідницької діяльності учнів та популяризацію науки, а й прищеплення нашим вихованцям навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, які, на жаль, трапляються у нашому житті. І такі заходи в діяльності Київської МАН є системними.

Вчасно зупинити кровотечу, розпізнати перші ознаки інсульту чи інфаркту, запобігти діабетичній комі – означає врятувати людину. Якщо стояти і дивитися на людину у критичному стані, це може коштувати їй життя. Недостатньо набрати «103» й піти далі, щиро вважаючи, що зробив все, що міг! Багато хто думає: «А що ж я можу зробити? Я ж не лікар...»

Ви можете зробити головне: використати шанс врятувати людині життя, якого у "Швидкої" вже може не бути!  Бригада ЕМД доїжджає на виклик за 10 хвилин в ідеальних умовах, а цінною є кожна секунда ДО. Тому наш обов’язок - вміти надавати першу допомогу!

 

Практичні навички поведінки в таких ситуаціях – це саме те, чим повинна володіти кожна людина. Вони можуть стати у нагоді у будь-які часи, а особливо в часи надзвичайних ситуацій та епідемій.

 

Долучайтеся до тренінгу «Лежить. Не дихає. Перша домедична допомога» від Київської МАН.

Будьмо свідомими!

 

18 лютого о 15:00 годині,  в прямому ефірі на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/kyiv.man , ви зможете дізнатися про такі практичні навички у наданні домедичної допомоги людині у критичному стані. Тренінг проводитиме членкиня журі ІІ (міського) етапу Конкурсу наукових робіт у секції «Біологія людини» відділення хімії та біології Київської МАН,  лікарка   за спеціальністю "Медицина невідкладних станів" Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва  Анастасія ПОНОМАРЬОВА

Чекаємо на навчання! Вік учасників не обмежений.

Запис тренінгу дивіться Тут.

Версія для друку Опубликовано: 15 Лютого 2022
Поділитись: