Поговорімо про відділення ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Поговорімо про відділення ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ Карантин не стає на заваді навчанню у відділенні суспільних комунікацій. Так, взяти інтерв’ю онлайн – це теж набір певних навичок, проте найголовніше, аби матеріал зрештою все одно був цікавим! А з нашими інтерв’юйованими – керівниками відділень КМАН – інакше просто не буває. Отже, вітайте! Серія інтерв’ю #Карантинview (ага, карантинний погляд, не інакше), яку підготувала вихованка відділення суспільних комунікацій Ольга Камінська, до речі, Оля і проілюструвала матеріали самостійно. Чекаємо на ваші відгуки!

Сьогодні розмовляємо з Іриною Григорівною Литвинець, методистом відділення фізики та астрономії Київської МАН.

  1. Якби потрібно було описати ваше відділення трьома іменниками, то які слова Ви б обрали?

НАУКА, ІННОВАЦІЯ, ПРОГРЕС.

  1. Які вихованці приходять до Вас займатися наукою? Вони відрізняються від однолітків? Без чого ніколи не стати вихованцем КМАН, зокрема Вашого відділення?

Ті, що хочуть пізнати оточуючий світ. Бажають зрозуміти та осягнути закони природи. Ті, кого цікавить справжня наука та переслідує жага дослідження та нових відкриттів.

  1. Якби можна було планувати без жодних обмежень, не зважаючи на жодні перепони, що найграндіознішого Ви б запланували в наступному навчальному році?

Екскурсійні поїздки для учнів, переможців 2-го етапу МАН, до наукових установ світу на тиждень, чи на два. Якщо там можна буде провести певні короткі дослідження, то буде взагалі круто!

Окрім ЦЕРНу є ще багато різних цікавих місць ?

  1. Як вплинув карантин на дослідницьку та пошукову роботу? Світ змінився кардинально, а які зміни сталися у Вашому відділенні?

Відділення змогло налагодити успішну дистанційну роботу з учнями. Але, нажаль, внаслідок карантину зменшилась загальні кількість учнів, учасників МАН.

  1. Який девіз у керівника Вашого відділення? Ви дотримуєтесь його невідступно, чи бувають винятки?

Допитливих, працьовитих та вмотивованих учнів треба всіляко підтримувати!

Невідступно

  1. Щоб прорекламувати ваше відділення учням, які нічого не знають про КМАН, якими б 5 прикметниками Ви скористалися?

Дослідницьке, наукове, захоплююче, цікаве, розвиваюче.

Залишити відгук

Версія для друку Опубликовано: 07 Вересня 2021
Поділитись: