Подолання стресу: ресурси та способи

Подолання стресу: ресурси та способи Завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Тетяни КОТ взяла участь у навчальному практико-орієнтованому психосоціальному тренінгу на тему «Творчість і інтуїція у роботі і житті волонтерки» програми підтримки волонтерок «Жінка у час війни: волонтерка, лідерка». Захід проходив в межах проєкту «Підтримка жіночих ініціатив під час війни в Україні» за підтримки Української жіночої демократичної мережі.

Ми живемо в умовах постійного стресу. На жаль знову і знову маємо випробування. Проте життєва мудрість говорить, що таким чином відбувається загартування, людина знаходить додаткові інструменти задля подолання факторів стресу, рятуючи саму себе.

Одним із таких інструментів є творчість. Тож на зустрічі говорили про актуалізацію творчого потенціалу як одного із ресурсних способів подолання стресу.

Також не слід забувати про інтуїцію, як про природну здатність людини несвідомо відчувати істину, спираючись на попередній досвід. Психічна, духовна та фізична енергії тісно пов’язані між собою. І саме вони можуть стати тією стабілізаційною опорою, що дозволить зафіксуватись та зберегтись попри все.

Версія для друку Опубликовано: 18 Листопада 2022
Поділитись: