Платон Большаков на ТБ

Платон Большаков на ТБ Вихованець відділення технічних наук Київської МАН, учень 9-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" Платон Большаков став гостем ранкового ефіру телеканалу ПравдаТУТ. Його запросили розповісти про свої розробки в День дитини-винахідника, адже сконструйований ним робот-дезінфектор був відзначений золотою медаллю на Виставці технологій у Малайзії «Malaysia Technology Expo 2021 Special Edition – COVID-19 International Innovation Awards II".

Перегланути запис ефіру:

В Київську МАН Платон прийшов учнем 7-го класу ліцею "ЕКО" №198 та записався відразу у дві секції!  В секції "Технологічні процеси та перспективні технології" під керівництвом Олега Володимировича Козленка, керівника секції, завідувача наукової лабораторії кріогенної техніки Фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, працював над проєктом «Автоматична система дезінфекції».  А в секції "Електроніка та приладобудування" з науковим керівником Ганною Володимирівною Сарибогою, керівницею секції Smart-технологій, мікроконтролерів та роботизованих систем, старшою викладачкою кафедри Електронних пристроїв та систем Факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського, керівницею Навчально-наукового Центру "Noosphere Engineering School KPI" Платон сконструював свій перший робот-дезінфектор. 

З обидвома проєктами талановитий хлопчик взяв участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!.  Досвідчені члени журі відзначили науково-практичну роботу Платона грамотою, а в секції «Електроніка та приладобудування» присудили ІІ місце! Крім нагороди в Малайзії,, Платон став фіналістом Фестивалю стартапів «ClassІдея»-2021 та золотим медалістом інженерного Хакатону ТехноАртКПІ 2021 «Hack Space for Earth» серед зареєстрованих учасників категорії «Безмежна творчість».

Платон не зупиняється на досягнутому, збирає ще декілька роботів-дезінфекторів в допомогу першим двом й готується представляти свої розробки на різноманітних науково-технічних виставках, конкурсах та фестивалях. Не дарма завідувачка відділення технічних наук Станіслава Ігнатова передала Платону для використання в проєктах два комплекти конструктору «Lego MINDSTORMS education 10+». За словами Тетяни Большакової, мами Платона, саме з конструктора LEGO, який подарували Платону в 3 рочки на день народження, почалась історія розвитку його таланту! Пані Тетяна всебічно підтримує юного науковця, вона дуже пишається своїм родом та вважає, що Платон неспроста такий талановитий!

Хлопець дуже вдячний науковому керівнику Олегу Козленку - завідувачу наукової лабораторії КПІ ім. Ігоря Сікорського, завідувачці відділення технічних наук Київської МАН Станіславі Ігнатовій, педагогічним керівникам: Тетяні Суворовій - викладачці фізики Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" та Людмилі Зінченко - вчительці інформатики ліцею "ЕКО", які допомогли йому стати справжнім винахідником!

Київська МАН бажає Платону невичерпної енергії, впевненості у своєї справі, натхнення, успіхів в навчанні та випробуваннях, подальшого особистого розвитку, нових цікавих ідей!

Версія для друку Опубликовано: 19 Січня 2022
Поділитись: