Підсумки зустрічі з колегами СШ № 76

Підсумки зустрічі з колегами СШ № 76 У п’ятницю, 28 квітня, заступниця директора з навчально-методичної роботи Зінаїда КУРЛОВА разом з педагогічними працівниками КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» провели зустріч з вчителями спеціалізованої школи № 76 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. Олеся ГОНЧАРА. 

Викладачі відділень історії, філософії та суспільствознавства, української філології та мистецтвознавства, іноземної філології та зарубіжної літератури, суспільних комунікацій,  а також школи юного науковця та освітньо-культурологічного проєкту «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, перспективи, сьогодення» розповіли про діяльність та можливості Київської МАН, про цікаві проєкти та визначні здобутки наших вихованців.

Атмосфера зустрічі була теплою, повною взаємної зацікавленості та взаєморозуміння. За її результатами були окреслені шляхи подальшої співпраці. Зінаїда КУРЛОВА подякувала вчителям школи за турботу, якою вони постійно оточують дітей, за збереження української культури, мови та української спадщини. Прикладом того є шкільний музей Олеся Гончара, який на запрошення керівника музею відвідали всі охочі колеги із Київської МАН.

РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!

Версія для друку Опубликовано: 01 Травня 2023
Поділитись: