Підготовка презентаційних матеріалів для Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Підготовка презентаційних матеріалів для Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 11 січня для вихованців відділення економіки відбувся тренінг "Підготовка презентаційних матеріалів для Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України".

Захід підготувала та провела  Біла Ірина Сергіївна, керівниця секції прикладної мікро- та макроекономіки. Учні одержали відповіді на багато важливих питань: Як якісно та ефективно презентувати науково-дослідницьку роботу? Як найкращим чином продемонструвати свою наукову професійність, креативність, авторський внесок та конкурентоспроможність? Які вимоги встановлені до постеру та відео, постерного захисту та наукової конференції, особливості підготовки та представлення відповідних матеріалів?

Тренерка, учні та вчителі поділилися досвідом та побажали один одному перемоги, чесної конкуренції та задоволення від отриманих результатів.

В заході взяли участь 30 осіб, попри складну ситуацію з відключенням електроенергії, що свідчить про високу мотивацію юних науковців та їх наставників. Впевнені, майбутні економісти використають отримані знання при підготовці до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Версія для друку Опубликовано: 13 Січня 2023
Поділитись: