Перший міжконтинентальний онлайн-захід успішно відбувся

Перший міжконтинентальний онлайн-захід успішно відбувся 23.12.2021 р. вихованці відділення та учні, студенти, викладачі вищих навчальних закладів з різних регіонів України долучились до першого міжконтинентального онлайн-заходу відділення наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді".

Наукову картину таємниць походження Землі, її ранньої геологічної історії на численних прикладах розкрив вчений світового рівня Леонід Владиславовичем Шумлянським, доктор геологічних наук, провідний науковий співробітник Школи наук про Землю та планети Університету Кьортіна (м. Перт, Австралія) та Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України.

Цікаво і доступно учням пояснили:

- як вчені можуть "зазирнути" у минуле на кілька мільярдів років тому;

- де знаходиться на Землі найдавніші гірські породи та мінерали;

- навіщо потрібно знати про їх поширення у земній корі.

Особлива увага була приділена методам, якими науковці отримують таку цінну інформацію, як її використовують при вивченні планет земної групи. Геологія та геохімія стали важливими для планування майбутніх космічних експедицій та ймовірного заселення цих небесних тіл. Були продемонстровані найдавніші гірські породи у світі та карта їх поширення. Це унікальні природні тіла. Вони розміщені в Австралії, Гренландії, Канаді, Україні. Найдавнішому вітчизняному кристалу циркону 3,9 млрд років.

Відкриваємо для себе багатства рідної землі! 

 

Успішні учні навчаються у КМАН!

Версія для друку Опубликовано: 24 Грудня 2021
Поділитись: