Перша науково-практична конференція «Інноваційні дослідження молоді» наживо!

Перша науково-практична конференція «Інноваційні дослідження молоді» наживо! Провести наукове дослідження ‒ це вже виклик, а коли це відбувається в умовах війни, то незламність наших юних дослідників є очевидною. 21 учень Київської МАН представив свій науковий проєкт на І-й Науково-практичній конференції «Інноваційні дослідження молоді», організованої за ініціативи ПО ЗО ліцею «Educator» та за підтримки Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Знайомтесь з командою кращих винахідників столиці:

 1. Шехет Павло
 2. Здоровило Роман
 3. Дрьомова Ангеліна
 4. Рибачик Ілля
 5. РибачикВячеслав
 6. Страшний Василь
 7. Ксєніч Олексій
 8. Даценко Катерина
 9. Рогова Анастасія
 10. Креневич Ярослава
 11. Осауленко Софія
 12. Полгородник Аліна
 13. Дорош Даниїл
 14. Сидоренко Марія
 15. Крисько Юрій
 16. Пісня Катерина
 17. Хоменко Юлія
 18. Коваленко Максим
 19. Шапошников Гліб
 20. Карамаркова Аріна
 21. Романюк Юлія

Наші вихованці розповідали про свої дослідження у секціях конференції: «Технічні науки», «Фізика та астрономія», «Історія», «Науки про Землю», «Українська філологія та мистецтвознавство», «Екологія та аграрні науки», «Іноземна філологія та зарубіжна література», «Комп’ютерні науки», «Хімія та біологія». Обговорювались питання щодо інноваційних рішень окреслених наукових аспектів, зокрема розробку нових технічних пристроїв, знаходження варіантів збереження певних екосистем та їхніх представників, створення альтернативних джерел енергії, використання зразків сучасного кінематографу для здійснення літературознавчих та лінгвістичних досліджень, ономастичні особливості іноземних країн тощо. Цікаво? Авжеж! Ніхто й не сумнівався у нестандартному мисленні та винахідливості української молоді. 

Учасники отримали сертифікати, а окрім цього, наукові тези учнів увійшли в збірку робіт конференції. 

Окрема подяка Галині Тимофєєвій, молодшій науковій співробітниці бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка, редакторці наукового журналу «Схід», яка провела для учасників лекцію на тему «Інноваційні бібліографічні інструменти для підготовки наукового дослідження».

Ми щиро вдячні учасникам конференції, адміністрації та колективу  ліцею «Educator»  за працю на благо України!  

 

Версія для друку Опубликовано: 30 Травня 2023
Поділитись: