Педагоги Київської МАН – серед найактивніших жінок України!

Педагоги Київської МАН – серед найактивніших жінок України! Особистість педагога тим цікавіша його вихованцям, чим вона багатогранніша. Наші викладачі традиційно є в освітянському ТОПі Києва. Вони також відомі українському суспільству й за межами освітянської спільноти.

Ми раді успіху завідувачки відділення філософії та суспільствознавства Тетяни КОТ, яка виборола право участі у програмі підтримки волонтерок «ЖІНКА У ЧАС ВІЙНИ: ВОЛОНТЕРКА, ЛІДЕРКА» проєкту «ПІДТРИМКА ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ ПІД ЧАС ВІЙНИ В УКРАЇНІ»,  яку реалізує Українська жіноча демократична мережа за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine. Вимоглива комісія, що здійснювала відбір серед сотень претенденток, включила пані Тетяну у Команду учасниць проєкту! І це є  визнанням певного інтелектуального та особистісного рівня, який притаманний нашим фахівцям.

 

Вітаємо пані Тетяну з цією новою сторінкою її життя та зичимо, щоб цей напрям став ще одним майданчиком для її успішної самореалізації!

Радіємо та пишаємось!

Версія для друку Опубликовано: 26 Серпня 2022
Поділитись: