ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ТУРУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ТУРУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ Три вихованці відділення економіки успішно подолали перший (шкільний) етап Міжнародної Економічної Олімпіади 2023 і братимуть участь у другому (регіональному) етапі:

- Русин Соломія, учениця 32 групи ліцею «Наукова зміна», вихованка секції "Прикладна мікро- та макроекономіка";

- Загорний Антон, учень 10-го класу Фінансового ліцею, вихованець секції "Економіка та економічна політика";

- Федорцев-Крижний Владислав, учень 10-го класу Фінансового ліцею, вихованець секції "Фінанси, банківська справа та страхування".

Приємно зазначити, що ще кілька днів тому ми вітали їх зі здобутками на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки 2022-2023 н.р. 

Понад 4300 українських школярів взяли участь у першому етапі Міжнародної Економічної Олімпіади 2023. Антон набрав 23 бали з 25 можливих, 92 % правильних відповідей, Соломія - 22 бали з 25, 88% правильних відповідей, Владислав - 20 балів з 25, 80% правильних відповідей. Всі вони увійшли у топ 10% учасників свого регіону "Північ" (Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська і місто Київ).

Міжнародна Економічна олімпіада, яка проходить у 2023 році в Україні вперше, ‒ інтелектуальне змагання з економіки та фінансової грамотності від Інституту економічної освіти (INEV) у Чехії. Місія INEV — пробудити в підлітків інтерес до вивчення економіки.  Bendukidze Free Market Center та Economic Fundamentals Initiative організували її проведення для українських школярів.

Олімпіада проводиться у 4 етапи:

Шкільний тур

Відкритий для всіх. Учні проходять онлайн-тест, найкращі з них переходять до наступного туру.

 

Регіональний тур

Проходить в онлайн або офлайн-форматі залежно від поточної ситуації та обмежень.

Національний тур

Одноденний захід для 50 найкращих конкурсантів країни.

Міжнародна Економічна Олімпіада 2023

Найкращі 5 учнів з кожної країни поїдуть до Братислави (Словаччина), щоб взяти участь у міжнародному конкурсі 2023 року! Олімпіада проходитиме протягом 2–4 днів. Учасники конкурсу матимуть можливість завести нових друзів, дізнатися багато корисної інформації від відомих запрошених лекторів. 

Учні з топ-30 рейтингу національного етапу Олімпіади отримають до 90% знижки на навчання в Київській Школі Економіки, а 2 автори найкращих есе на регіональному етапі отримають шанс поїхати в експедицію до ЄС від Української Академії Лідерства! Це лише деякі з подарунків, які підготували наші партнери, серед яких й Мала академія наук.

Юні дослідники відділення економіки не вперше отримують високі результати. Всі троє є золотими призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023 р. та будуть представляти столицю на ІІІ етапі, а також є переможцями ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки 2023 р.

Радіємо новим успіхам талановитих вихованців та вболіваємо за їх подальші результати!

Версія для друку Опубликовано: 30 Березня 2023
Поділитись: