Отримай навички підприємця!

Отримай навички підприємця! У світі зростає потреба в підприємцях. Саме вони створюють невеликі підприємства, що є двигуном світової економіки. Адже підприємства мікро- та малого бізнесу створюють більше робочих місць, аніж будь-які інші види підприємств.

Малий бізнес – джерело інновацій. Підприємства малого бізнесу генерують інноваційні ідеї та є каталізаторами змін, що зачіпають роботу великих компаній та цілих галузей.

Однак багато підприємців не мають необхідних навичок у бізнесі та інформаційних технологіях, для того щоб перетворити свої сміливі ідеї на успішний бізнес. На цьому шляху, на жаль, стоїть безліч перешкод.


Сьогодні перед нами відкриті двері у будь-яку країну світу та у будь-яку професію. Але перед тим, як зробити свої перші кроки в світ підприємництва, давайте зазирнемо в таємниці та історію грошей країн Європи. 

Ведуча занять, Наталія Дзюба, керівник бізнес-школи «КМАН - GRAFFIT», методист Київської МАН, менеджмент консультант  Асоціації СМС-Ukraine та міжнародної асоціації СМС – Global.

Запрошуємо долучитися до Zoom за посиланням:
https://us05web.zoom.us/j/83766140634?pwd=YmFwMEZDN0dQVEhyYXBnNVloOVgzQT09
Ідентифікатор конференції: 837 6614 0634
Код доступу: 1w54vT

Версія для друку Опубликовано: 09 Травня 2022
Поділитись: