Освітнє волонтерство від Карена Нікіфорова

Освітнє волонтерство від Карена Нікіфорова У ці чудові великодні дні у повітрі можна відчути не тільки буйство ароматів квітуючої природи, але й запах нашої прийдешньої перемоги. Про те, що наші герої, українські воїни, продовжують звільняти від окупантів міста, селища та села, а громадянське суспільство робить все можливе для скорішого повернення звичного способу життя, свідчить й робота закладів освіти.

Раніше ми повідомляли, що керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філосоіфї та суспільствознавства Карен НІКІФОРОВ проводить волонтерські заняття з історії у рамках проєкту «Продовжуємо навчатися» від Академії А+.

Треба зазначити, що якщо у перші тижні кількість учнів була тисяча та більше, то останнім часом їх стало трохи більше сотні. Звичайно, це й досі вражаючі цифри, але вони свідчать про те, що сотні хлопців і дівчат повернулися до навчання у власних школах.

Втім кожна дитина важлива для нас!

Саме тому Карен Сергійович продовжуватиме проводити уроки до кінця навчального року, щоб всі учні та учениці змогли отримати необхідні знання та з вересня повернутися до своїх закладів освіти.

Версія для друку Опубликовано: 25 Квітня 2022
Поділитись: