Освітнє лідерство, адвокація та активізм

Освітнє лідерство, адвокація та активізм 09 липня, в Чиказькому середовищі міст-побратимів (CSCI) та Університеті Іллінойсу в Чикаго (UIC) США, стартував Глобальний саміт молодіжних послів Global Youth Ambassadors. Катерина ВОЛОСЕВИЧ, вихованка відділення філософії та суспільствознавства, учениця 10 класу гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова міста Києва, виборола право бути серед учасників заходу.

Саміт – це інтенсивна програма лідерства, розроблена для формування нового покоління світових лідерів. Він відкритий для дівчат-підлітків у віці 14–16 років із Чикаго та 29 міжнародних міст-побратимів. З моменту її створення у 2016 році понад 470 дівчат взяли участь у загальній програмі Global Youth Ambassadors Leadership Program, понад 200 із них взяли участь у Чиказькому саміті.

Ось що сама вихованка говорить: «Ми вже мали вступний зум. Кожен день отримуємо інформацію в форматі лекції та маємо змогу спілкуватись із громадськими та діловими лідерами. Беремо участь у семінарах, дискусіях на теми адвокації, активізму та лідерства.
Також нам потрібно підготувати проєкт на певну тему. Я вибрала для своєї групи про насильство, бо хочу розказати про війну в Україні і велику кількість зґвалтованих жінок російськими солдатами.»

Катерина – переможниця ІІ та фіналістка ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, активна учасниця величезної кількості заходів, наукових зустрічей, конференцій, круглих столів Всеукраїнського та міжнародного масштабу, Освітня Амбасадорка Київської МАН і багато багато ще має у своєму доробку!

Ще і ще раз переконуємось: талановита дитина – талановита у всьому!

(Посилання на подію та більш детальна інформація http://www.chicagosistercities.com/initiative/global-youth-ambassadors/)

Версія для друку Опубликовано: 15 Липня 2022
Поділитись: