Новий навчальний рік в Київській МАН – це нові перемоги!

Новий навчальний рік в Київській МАН – це нові перемоги! Керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Карен Сергійович Нікіфоров став переможцем конкурсу «Молодий вчений року» у номінації «Науковий гурток»! Пишаємося ним!

Метою цього конкурсу, що проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, є публічне визнання інноваційних, талановитих, продуктивних молодих українських учених та дослідників, які виявили великий потенціал і творчі здібності, відзначення їх вагомих досягнень у різних галузях знань, у діяльності з популяризації наукових знань та сприяння зростанню наукового потенціалу України. У 2021 році захід пройшов в Україні вперше і розпочав історію щорічних конкурсів «Молодий вчений року».

Конкурс проходив у 100 різних номінаціях, розділених на 4 тематичні блоки.  Номінація «Науковий гурток» входить до блоку 1 «Популяризація науки».

Організатори та  партнери проведення конкурсу вважають його платформою для створення комунікації між державою, наукою і бізнесом та для міждисциплінарної наукової дипломатії й співпраці.

Урочисте вручення премії «Молодий вчений року» відбудеться 29 вересня 2021 р.

Щиро вітаємо нашого колегу з перемогою, бажаємо йому невичерпного  натхнення, нових досягнень та звершень! Успіху Вам, Карене Сергійовичу!

Версія для друку Опубликовано: 24 Вересня 2021
Поділитись: